Život v Thajsku + Ladou do Afriky

Po 14/3/2016 19:00, Kino Dlabačov Facebook

Život v Thajsku

19:00—20:00 — Petr Veselý
Zobrazit anotaci ↓

Jaký je každodenní život v Thajsku? Jací jsou Thajci a co si o nás evropanech myslí? Jaké to je v Thajsku pracovat a podnikat? Jaká místa zde a dalších zemích JV Asie stojí za to vidět? O těchto i dalších tématech, které Vás budou zajímat, bude moje povídání na Zcestomílání…

Petr Veselý

Petr: Od malička miluji sport. Mojí druhou láskou je cestování, už si ani nepamatuji, kdy jsem mu vlastně propadl. Jakmile jsem delší dobu na jednom místě, začínám se cítit nesvůj ☺.

Jsem absolventem sportovního managementu na UK FTVS a rovněž fakulty podnikohospodářské na VŠE. Po ukončení studia jsem zhruba tři roky působil v marketingovém prostředí českého fotbalu a rovněž se věnoval problematice evropských dotací. V celku mě to bavilo, ale uvnitř jsem cítil, že chci zkusit něco jiného. A tak jsem se odstěhoval do Thajského Bangkoku, kde jsem zhruba rok a půl žil, pracoval a cestoval. Nyní již čtvrtým rokem vytrvale pendluji mezi ČR, Thajskem a dalšími zeměmi JV Asie. Většina mých cest je obchodních, avšak vždy se snažím si část pobytu vyhradit i na objevování nových míst, kde jsem ještě nebyl.

Mimo jiných aktivit jsem jednatelem společnosti Peter Venett, s.r.o., která (nejen) pro české zákazníky šije obleky a košile na míru v Thajsku.

LADA Svetom: Z Horného Vadičova do Libérie

19:00—20:00 — LADA Svetom
Zobrazit anotaci ↓

Cestovanie s Vasiľom, nesmrteľnou ruskou Ladou, prekročilo hranice kontinentu! 10 tisíc dobrodružných kilometrov krajinami západnej Afriky uprostred obdobia dažďov. Maroko, Západná Sahara, Mauretánia, Senegal, Guinea, Libéria a Pobrežie Slonoviny. Podivné príbehy o lyžovaní na pieskových dunách, ťahaní auta z bahna africkej džungle, nekonečnom uplácaní opitých guinejských policajtov. Prezentácia obsahuje približne nula faktografických údajov a fotografii pamiatok. Zato obsahuje stopové prvky mužskej nahoty!

LADA Svetom

Hlavnou náplňou cestovateľskej skupiny LADA Svetom je sedenie v 30-ročnej Lade 2105, menom Vasiľ, a potenie sa do koženkových sedačiek. Na cestách produkujeme priemerné knižné materiály, podpriemerné fotografické záznamy a po ceste vytvoríme prezentáciu, ktorá humorom útočí najmä na prvú signálnu sústavu. Tentokrát prezentuje Majo Grofčík, najnižší člen výpravy.

od 21:30—Afterparty—prostor pro osobní popovídání se Zcestomítáky

Kino Dlabačov
Bělohorská 24, 169 01 Praha 6—Břevnov
Malovanka—tramvaj 22, 25 a 57/bus 143
50°5’8,237 “N, 14°22’45,709 “E
www.dlabacov.cz